Säg hej till vårt gäng!

Medarbetare

Under åren har vi byggt upp ett bra team av projekt- och arbetsledare, trädgårdsmästare, trädgårdsdesigners och administrativ personal. Alla med olika specialkompetenser och intressen.

Vill du vara en del av vårt gäng?

Vi håller alltid utkik efter nya kompetenta och välutbildade trädgårdsmästare och trädgårdsarbetare. Vi söker dig som tycker om att arbeta utomhus, är lösningsorienterad, kan navigera i högt tempo och trivs med att jobba i team. Du är en engagerad person med servicekänsla och struktur och som alltid har kunden och ett väl utfört arbete i fokus. Krav: körkort B. Meriterande är någon form av trädgårdsutbildning. Det vi lägger allra störst vikt vid är dock att du är en pålitlig och ödmjuk person som passar in i vårt fina gäng. Ansökan görs löpande. Skicka CV och personligt brev till info@tradgardsinterior.se

Maria Larsson

Maria Larsson
Företagsledare
maria@tradgardsinterior.se
070-317 33 26

Läs mer »

Helena Lantz

Helena Lantz
Företagsledare
helena@tradgardsinterior.se
070-527 90 95

Läs mer »

Jenny Ohlsson

Jenny Ohlsson
Verksamhetscontroller
jenny@tradgardsinterior.se
070-790 96 53

Läs mer »

Theresia Varro

Theresia Varro
Operativ projektledare, arbetsledare och trädgårdsmästare
theresia@tradgardsinterior.se
070-233 97 17

Läs mer »

Anna-Karin Tillström

Anna-Karin Tillström
Trädgårdsdesigner & kommunikatör
ak@tradgardsinterior.se
070-520 09 20 

Läs mer »

Kicki Wasström

Kicki Wasström
Trädgårdsmästare
kicki@tradgardsinterior.se
070-520 01 93

Läs mer »

Fia Jonsson

Fia Jonsson
Trädgårdsmästare
fia@tradgardsinterior.se

Läs mer »

Carola Karlsson

Carola Lager
Trädgårdsmästare
carola@tradgardsinterior.se

Läs mer »

Fia Jonsson

Emma Classon
Trädgårdsmästare
emma@tradgardsinterior.se

Läs mer »

Kicki Wasström

Johan Ekberg
Trädgårdsmästare
johan@tradgardsinterior.se

Läs mer »

Carola Karlsson

Andreas Öbrink
Trädgårdsarbetare

Läs mer »

Fia Jonsson

Sam Nygren
Trädgårdsarbetare

Läs mer »

Kicki Wasström

Hannes Autio
Trädgårdsarbetare

Läs mer »

Carola Karlsson

Maria Nilsson
Trädgårdsarbetare

Läs mer »

Fia Jonsson

Joanna Genova
Trädgårdsarbetare

Läs mer »

Kicki Wasström

Adam Magnusson
Trädgårdsarbetare

Läs mer »

Carola Karlsson

Malin Olsson
Trädgårdsmästare

Läs mer »

Fia Jonsson

Alfred Taajoranta
Trädgårdsarbetare

Läs mer »

Kicki Wasström

Karen Safarian
Trädgårdsarbetare

Läs mer »

Carola Karlsson

Vilgot Ekström
Trädgårdsarbetare

Läs mer »

Fia Jonsson

Elsa Arola
Trädgårdsarbetare

Läs mer »

Karin Edlund

Karin Edlund 
Trädgårdsmästare, tjänstledig

Isabella Strid

Isabella Strid 
Trädgårdsmästare, tjänstledig